Svatby


Naše více než 25letá zkušenost s organizací svateb a mnoho spokojených  polských i  českých zákazníků patří mezi naše největší výhody, stejně jako: 

Naši svatební nabídku ke stažení naleznete zde:

SVATEBNÍ NABÍDKA

AKCE NA ZIMNÍ SVATBY

VOLNÝ TERMÍN -   4.06 | 11.06 | 02.07 | 09.07 | 02.11 | 23.11

Organizujeme svatby až pro 130 osob, které pořádáme ve stylových, klimatizovaných interiérech.

Máte další dotazy, chcete si domluvit schůzku a prohlídku sálu anebo se zeptat na volný termín? 
Můžete kontaktovat naše event managerky:

Aleksandra Nielaba:
tel.: 
+420 605 803 964 (volejte od 8 do 18 hod.), pokud se nemůžete dovolat - napište esemesku, ozveme se
mail: event@hotel-zamek.pl

Kateřina Tymoszuk 
tel.: +420 603 494 663 (volejte od 8 do 18 hod.), pokud se nemůžete dovolat - napište esemesku, ozveme se
mail: katerina@hotel-zamek.pl

Rádi Vám sdělíme veškeré informace.

UPOZORNĚNÍ - na prohlídku sálu je nutno se domluvit předem (emailem nebo telefonicky).

Instagram zAMEK CHAŁUPKI 

instagram other.berg flowers


Podívejte se také na sál v našem druhém hotelu - Pod Zeleným dubem. Pouze 300 metrů od Zamku.

 

 

Napsali o nás:

Magda Bartková, 5.7.2021

Dobrý den, chtěli bychom velice poděkovat celému personálu Zámku Chalupki, zvláště paní Parszewské, za dokonalý svatební den, který nám připravili. Vše bylo krásně připraveno, obřadní místo, hostina i ubytování. Paní Parszewská vyjde ve všem vstříc a je velice profesionální. Pokud hledáte místo pro svou pohádkovou svatbu, vřele doporučuji právě Zámek Chalupki. Nádherné prostředí, přijemný personál, spoustu výborného jídla a bezkonkurenční ceny! DĚKUJEME! Budeme s láskou vzpomínat celý život!

Michala Buchtová-Kašpárková, 4.7.2021

Rádi bychom touto cestou poděkovali personálu, který se podílel na organizaci našeho svatebního dne 4.7.2021 za jejich profesionální přístup během celého dne a večera a hlavně děkujeme paní Aleksandře Parszewské, za její vstřícnost a ochotu při plánování svatby. Velice jsme ocenili krásnou a bohatou výzdobu, o kterou jsme se nemuseli starat a lahodné jídlo (a že ho bylo požehnaně). Děkujeme za skvěle připravený svatební den, ktery jsme si i díky vám řádně užili a s námi i naši hosté. DĚKUJEME Manželé Buchtovi

Kateřina Czernerová, 24.9.2020

Tři týdny vdanou paní a ještě mi zbývá jedna milá povinnost, a to velké poděkování Zámku Chalupki, kde se nám postarali o opravdu úžasný den! Úplně ve zkratce: parádní komunikace (a že jí bylo vzhledem k tomu, že jsme byli nuceni první termín pár dní před rušit), profesionální přístup, nádherné vnitřní prostory obklopené krásným parkem, luxusní jídlo, ubytování na jedničku. Jako nevěsta také oceňuji fakt, že jsem se prakticky o nic nemusela starat a o všechny bylo perfektně postaráno. Lepší místo jsme si nemohli vybrat a budeme se sem moc rádi vracet! A kdybyste vy měli třeba cestu okolo, tak doporučujeme zajet aspoň na oběd. Určitě to stojí za to!

Vojtěch Dyluš, 21.6.2021

Chtěli bych mockrát poděkovat za skvěle zorganizovaný svatební den. Komunikace byla super, vyšli nám ve všem vstříc i navzdory složité pandemické situace. Jak pohoštění, raut, profesionalita personálu byla na vysoké úrovni. Obsluha velmi milá. Velmi se nám líbilo prostředí zámečku, velkorysá vnitřní výzdoba sálu, včetně květin. To vše za velmi příznivou cenu, žádné skryté poplatky, naopak oproti konkurenci celá řada věcí už v ceně. Za nás maximální spokojenost. Kéž by takový přístup byl vlastním i ostatním podnikům. Ještě jednou moc děkujeme. Dylušovi

Žaneta Kotuliaková, 28.8.2020

Zámek má krásné okolí, ideální na svatební fotky. Interiér velice pěkný, celkově zámek působí velmi pěkným dojmem a tvoří nádhernou, nejen svatební atmosféru. Personál profesionální, přátelský a velmi ochotný. Vše splní dle Vašich představ. Jídlo luxusní. Všem chutnalo. Nádherné místo pro svatbu, určitě doporučujeme!

Petra Seifertová, 11.6.2021

Pokud chcete pohádkovou svatbu, Zámek Chalupki je to pravé místo. Nádherný venkovní obřad, krásné prostředí, výborné jídlo, skvělá domluva a ochotný personál. Určitě neprohloupíte!