Svatby

Naše skoro 25-ti letá zkušenost s organizací svateb a mnoho spokojených, jak polských tak českých, zákazníků patří mezi naše největší výhody, stejně jako: 

Naši svatební nabídku ke stažení naleznete zde:

SVATEBNÍ NABÍDKA

Organizujeme svatby až pro 130 osob, které pořádáme ve stylových, klimatizovaných interiérech. Svatba v Zámku jsou profesionální služby za skvělé ceny!

Podívejte se na video (záběry z několika svateb) - firma Kontrast stories:

Máte další dotazy, chcete se domluvit na schůzku a prohlídku sálu anebo zeptat se na volný termín? 
Můžete nám napsat nebo zavolat:
tel.: +420 605 803 964 (volejte od 8 do 18 hod.)
mail: event@hotel-zamek.pl
Rádi sdělíme Vám veškeré informace.

Plánujete svatbu pro více než 130 osob? Podívejte se na taneční sál v našem druhém hotelu - Pod Zeleným dubem. Pouze 300 metrů od Zamku.
 

Opinie:

Milan Čechovský, 13. 9. 2018

Moc děkujeme celému personálu, který se o nás a naše hosty staral během naší svatby. Vše bylo v naprostém pořádku, jídlo si všichni pochvalovali. Vynikalo nejen svou chutí, ale i množstvím. Pivo a víno se dolévalo rychleji, než byli hosté schopni vypít. Zkrátka to nemělo chybu a všem doporučuji, návštěvu tohoto krásného zámku. Děkujeme.

Michaela Heinzová, 21. 9. 2018

Dobrý den, dne 21.09.2018 jsme měli svatební hostinu na Vašem zámečku, který jsem si velice oblíbili. Chtěli bychom všem, kteří se na přípravě našeho dne D podíleli, mockrát poděkovat za jeho krásný průběh. Děkujeme Vám, že jste přispěli k tomu, aby se náš svatební den stal pro nás a naši rodinu nezapomenutelným. Velice si vážíme Vašeho času, který jste na veškeré přípravy nesporně věnovali. Byli jsme se všemi službami velice spokojeni. Personál byl celý den velice milý a vstřícný, jídlo bylo výborné. Na celém průběhu dne jsme nenašli žádnou chybičku. V zámečku jsme byli na svatbě již potřetí (dvakrát jako hosté, teď jako novomanželé) a vždy jsme byli nad míru spokojeni. Vaše služby jsou prostě bezkonkurenční! Ochotu a vstřícnost celého personálu pak již jen dokresluje pohádková atmosféra celého Zámku. Ještě jednou děkujeme a budeme se k Vám rádi vracet. Manželé Heinzovi

Romana Nečasová, duben 2018

Byli jsme maximálně spokojeni s prostředím, servisem, ochotou, jednáním, jídlem, úplně vším. Svatbu jsme si se všemi hosty naprosto užili, personál byl perfektní, vše s námi ochotně probrali, naplánovali a při samotné realizaci byli profesionální. Všem můžeme jen doporučit, protože toto je základ povedené oslavy. Moc děkujeme!

Dominika Javůrková, duben 2018

Zámek Chalupki jsme vybírali pro naši svatbu z mnoha kandidátů a přesvědčil nás hned v úvodu milý a profesionální přístup pana majitele, samotný zámek i okolí. Byli jsme velmi spokojeni s organizací i možností si upravit nabídku dle našich požadavků – vegetariánské jídlo, možnost dovozu vlastního alkoholu i aranžmá výzdoby aj. Rádi bychom poděkovali za krásnou výzdobu (včetně tanečního sálu i venkovního obřadu), příjemný a pohotový přístup personálu a výtečné jídlo. Byli jsme nadmíru spokojeni a rádi se na zámeček opakovaně vracíme zavzpomínat – což si myslím, že je důležité, jelikož svatbu dělá i správné místo – což pro nás zámeček v Chalupkách rozhodně je. Velmi děkujeme panu majiteli Wowrovi i paní A. Parszewské za jejich přátelské jednání a ochotu a doporučujeme toto místo všem, kteří mají zájem o pohádkovou svatbu.